Najděte ideální kurz pro své děti, zašlete formulář, zavoláme Vám zpět.

První hodina na zkoušku je vždy zdarma


Individuální kurz angličtiny

Představte si výuku, která bude přizpůsobena přímo podle potřeb vašeho dítěte, s lektorem, se kterým si perfektně rozumí, a učí se podle svého tempa přesně to, co zrovna potřebuje. Zapracujeme na schopnostech mluvit a konverzovat. Zlepšíme gramatiku a rozšíříme slovní zásobu. A dostanete doporučení, jak se zlepšovat i mimo výuku.


Angličtina s rodilým mluvčím

Lekce angličtiny s rodilým mluvčím je ideální způsob, jak zlepšit komunikaci v angličtině. Absolvujte zkoušku a do cíle dorazte rychleji.  Angličtina s rodilým mluvčím  může pomoci zbavit se ostychu a používat angličtu přirozeným způsobem.


Skupinové kurzy AJ 

V těchto jazykových kurzech jsou děti bez rodičů. Výuka trvá 45 minut. Děti se naprosto přirozeným způsobem seznamují s jazykem. Tímto způsobem získávají pozitivní vztah k mluvení, zbavují se již v ranné životní fázi ostychu a připravují se tak na pokračování na dalších stupních studia. 

Český jazyk (po škole- zš) 

Doučování českého jazyka se zkušenými lektory připravené pro každého na míru. Doučování nabizíme od první třídy ZŠ. Můžete začít s doučováním ihned. Co vás čeká? Doučování na míru-  jeden lektor na jednoho studenta, procvičování problematické látky, pomoc s domácími úkoly, příprava na průběžné testy, dovysvětlení zameškané látky, opakování.

 

Individuální online kurzy 

(AJ, NJ, ČJ, RJ, PJ)

Nabízíme doučování on-line, který zpřístupní výuku i těm, pro které by bylo osobní docházení do naší školy komplikované. Doučování přes internet je snadné. Naši lektoři mohou s Vámi hovořit tak, jako by seděli vedle Vás. Po každé lekci Vám na e-mail zašleme zprávu o průběhu lekce, probrané látce a hodnocení. Lekce online jsou dostupné kdekoliv v ČR i v zahraničí plus časová flexibilita (zejména místa a času), pohodlí vašeho domova, individuální přístup a úspora času a peněz za cestování na pobočku :) 

Individuální a skupinový kurz ruštiny - pro děti 

přátelský vztah s lektorem a pestrý program. Máme pro každé dite individuální přístup. Zlepšíme gramatiku a rozšíříme slovní zásobu.

První hodina na zkoušku je vždy zdarma


Individuální a skupinový kurz němčiny - děti ZŠ

Očekávejte výrazný pokrok, přátelský vztah s lektorem a pestrý program. Máme pro každé dite individuální přístup. Zlepšíme gramatiku a rozšíříme slovní zásobu.

První hodina na zkoušku je vždy zdarma


U nás se bude cítit jako doma.