Najděte ideální jazykový kurz pro své děti, zašlete formulář, zavoláme Vám zpět.

První hodina na zkoušku je vždy zdarma


Domácí vzdělávání

Představte si výuku, která bude přizpůsobena přímo podle potřeb vašeho dítěte, s lektorem, se kterým si perfektně rozumí, a učí se podle svého tempa přesně to, co zrovna potřebuje. 
S radostí oznamujeme otevření ranního klubu pro děti v domácím vzdělávání. Malé skupiny. Pondělí až pátek od 8 do 12 hodin. Lektoři povedou všechny základní předměty pro děti od 1-3. třídy a 4-6. třídy. Občerstvení a nápoje v ceně.
Co vás čeká? Doučování na míru- procvičování problematické látky, pomoc s domácími úkoly, příprava na průběžné testy, dovysvětlení zameškané látky, opakování.

Angličtina s rodilým mluvčím

Lekce angličtiny s rodilým mluvčím je ideální způsob, jak zlepšit komunikaci v angličtině. Absolvujte zkoušku a do cíle dorazte rychleji.  Angličtina s rodilým mluvčím  může pomoci zbavit se ostychu a používat angličtinu přirozeným způsobem.

Individuální jazykový kurz - angličtina 

V těchto jazykových kurzech jsou děti bez rodičů. Výuka trvá 45 minut. Děti se naprosto přirozeným způsobem seznamují s jazykem. Tímto způsobem získávají pozitivní vztah k mluvení, zbavují se již v ranné životní fázi ostychu a připravují se tak na pokračování na dalších stupních studia. 

Individuální online jazykove kurzy 

Nabízíme doučování on-line, který zpřístupní výuku i těm, pro které by bylo osobní docházení do naší školy komplikované. Doučování přes internet je snadné. Naši lektoři mohou s Vámi hovořit tak, jako by seděli vedle Vás. Po každé lekci Vám na e-mail zašleme zprávu o průběhu lekce, probrané látce a hodnocení. Lekce online jsou dostupné kdekoliv v ČR i v zahraničí plus časová flexibilita (zejména místa a času), pohodlí vašeho domova, individuální přístup a úspora času a peněz za cestování na pobočku :) 

Individuální jazykový kurz - ruština

přátelský vztah s lektorem a pestrý program. Máme pro každé dite individuální přístup. Zlepšíme gramatiku a rozšíříme slovní zásobu.

První hodina na zkoušku je vždy zdarma. 

Individuální jazykový kurz - němčina 

přátelský vztah s lektorem a pestrý program. Máme pro každé dite individuální přístup. Zlepšíme gramatiku a rozšíříme slovní zásobu.

První hodina na zkoušku je vždy zdarma.


U nás se bude cítit jako doma.