Naučte se anglicky, poznejte nové přátele a změňte svůj život k lepšímu...
                      ...protože kolik řečí znáš,
                             tolikrát jsi člověkem.

 Individuální kurzy angličtiny

Představte si výuku, která bude přizpůsobena přímo podle vašich potřeb. S lektorem, se kterým si perfektně rozumíte, vtipkujete a učíte se podle svého tempa přesně to, co zrovna potřebujete.
Individuální jazykové kurzy nabízí nepřeberné množství výhod pro ty, co nemají čas chodit na skupinové lekce, nebo chtějí mít vlastní tempo a unikátní náplň studia.

Sestavíme výuku podle vašich požadavků. Pro Vás, jako jednotlivce, dvojici nebo skupinu. První hodina na zkoušku je vždy zdarma. Očekávejte výrazný pokrok, přátelský vztah s lektorem a pestrý program. Hodiny vždy na míru přizpůsobíme vašim možnostem.

Zapracujeme na vašich schopnostech plynule mluvit a vyjednávat., Zlepšíte si gramatiku a rozšíříte slovní zásobu. A dostanete doporučení, jak se zlepšovat i mimo výuku.

Angličtina s rodilým mluvčím

Lekce angličtiny s rodilým mluvčím je ideální způsob, jak zlepšit svoji komunikaci v angličtině. Pro většinu lidí není problémem ani tak anglická gramatika, jako běžné hovorové užití angličtiny. Angličtina s rodilým mluvčím Vám může pomoci zbavit se ostychu a používat angličtu přirozeným způsobem.

Nabízíme revoluční model výuky. Pořádáme jazykové kurzy "jeden na jednoho", kdy se lektor věnuje pouze Vám. Témata konverzace si můžete zvolit podle svých potřeb.


Individuální kurzy němčiny

Výuce němčiny se věnujeme již několik let. 

Výuka němčiny nas velmi baví. Máme pro každého klienta individuální přístup. Každý klient má individuální potřeby a odlišnou úroveň. Tudíž je výuka němčiny velmi různorodá. V hodinách používame různé učební materiály a materiály z aktuálního společenského dění.

Sestavíme výuku  podle Vašich požadavků. Pro Vás jako jednotlivce, dvojici nebo skupinu.
První hodina na zkoušku je vždy zdarma. Očekávejte výrazný pokrok, přátelský vztah s lektorem a pestrý program. Hodiny vždy na míru přizpůsobíme vašim možnostem.


U nás se bude cítit jako doma.