Najděte ideální jazykový kurz pro své děti,  zašlete formulář, zavoláme Vám zpět.

První hodina na zkoušku je vždy zdarma. 

Domácí vzdělávání - DomŠkola (Domoradice, ČK)

Představte si výuku, která bude přizpůsobena přímo podle potřeb vašeho dítěte, s lektorem, se kterým si perfektně rozumí, a učí se podle svého tempa přesně to, co zrovna potřebuje. 

Lektoři vedou základní předměty pro děti od 1-3. třídy a 4-6. třídy. Občerstvení a nápoje v ceně.
Co vás čeká? Doučování na míru - procvičování problematické látky, pomoc s domácími úkoly, příprava na průběžné testy, dovysvětlení zameškané látky, opakování.

Individuální  jazykove kurzy

Výuka trvá 45 minut. Děti se naprosto přirozeným způsobem seznamují s jazykem. 

Tímto způsobem získávají pozitivní vztah k mluvení, zbavují se již v ranné životní fázi ostychu a připravují se tak na pokračování na dalších stupních studia. Máme pro každé dite individuální přístup, přátelský vztah s lektorem a pestrý program. Zlepšíme gramatiku a rozšíříme slovní zásobu.

První setkani na zkoušku je vždy zdarma.

Angličtina 
Ruština 
Ukrajinština 
Španělština 
Polština
Němčina 
Čeština pro cizince 

Online jazykove kurzy

Nabízíme doučování on-line, který zpřístupní výuku i těm, pro které by bylo osobní docházení do naší školy komplikované. Doučování přes internet je snadné. Naši lektoři mohou s Vámi hovořit tak, jako by seděli vedle Vás. Po každé lekci Vám na e-mail zašleme zprávu o průběhu lekce, probrané látce a hodnocení. Lekce online jsou dostupné kdekoliv v ČR i v zahraničí plus časová flexibilita (zejména místa a času), pohodlí vašeho domova, individuální přístup a úspora času a peněz za cestování na pobočku :)

Mám zájem o ukázkovou hodinu


U nás se bude cítit jako doma.