Kdo jsme - kontakt 

Alfa kurzy

Vyšehrad 169 Nádražní Předměstí,  

2 patro sal 207 and 208

381 01 Cesky Krumlov

Telefon
+420 776 606 787

Email
info@anglickajazykovka.cz

                      Kontaktujte nás

Poznejte nás

Organizuji studentské výlety do nejpopulárnějších evropských destinací, jako Španělsko, Irsko, Anglie, Skotsko a Polsko, Portugalsko.

Provozuji online a off- line kurzy ve 2 jazycích a také studuji španělšinu a ukraiňštinu.

Anna

Zakladatelka a CEO jazykové školy.

Učím polštinu pro cizince a angličtinu online po celém světě. Pomáhám ambiciózním studentům osvojit si jazykovou plynulost, přestěhovat se za prácí a připravit se na pohovory a zkoušky.

Posledních 20 let jsem vyučovala Polsku, Španělsku, Anglii a České republice. Pro svou školu jsem vytvořila český, polský a anglický výukový systém. Máme tým úžasných lektorů.


Eliška

Již mnoho let vášnivá učitelka. Je vždy pozitivní, zábavná, starostlivá a opravdu pracovitá. Miluje lidi, děti a teenagery. Vytváří a vede intenzivní lekce angličtiny a čestiny pro cizince plné zajímavých cvičení. Je nadšená učením a lidmi. Eliška je prostě úžasné, chytré a pozitivní věčné tornádo  :)

 


Andy

Náš úžasný rodilý mluvčí, který s námi pracuje déle než rok. Každý má rád jeho britský smysl pro humor a učitelské zkušenosti z více jak 17 zemí světa, díky nimž jsou lekce nezapomenutelné. Shaun je k dispozici pro malé skupiny a individuální lekce pro všechny, kteří by chtěli svou angličtinu posunout na další úroveň.

Gabriela

Gabriela je opravdu pečlivá učitelka, která vytváří profesionální plány lekcí se silným zaměřením na studenta. Miluje svou práci a je s ní opravdu zábava. Učí němčinu, angličtinu a češtinu pro cizince od začátečníků pro pokročilé studetny a skvěle vysvětlí všechna komplikovaná gramatická pravidla velmi jednoduchým způsobem. Bude tu vždy pro Vás a ráda Vám pomůže.