Dream team - kdo jsme - kontakt 

Anglická jazykovka

Vyšehrad 169 Nádražní Předměstí,  

381 01 Český Krumlov

Telefonní číslo
+420 776 606 787

E-mail
info@anglickajazykovka.cz

                      Kontaktujte nás

Naš dream team je naš tajný klíč

Anna

Zakladatelka a CEO jazykové školy.

Učím polštinu pro cizince a angličtinu. Pro svou školu jsem vytvořila český, polský a anglický výukový systém a provozuji tým úžasných učitelů.

Posledních 19 let jsem  pracovala jsem v Polsku, Španělsku, Anglii a České republice.

Organizuji studentské výlety do nejpopulárnějších evropských destinací, jako Španělsko, Irsko, Anglie, Skotsko a Polsko a Portugalsko.

Provozuji online a off- line kurzy ve 2 jazycích a take studuji španělštinu a ruštinu.

Eliška

Již mnoho let vášnivá učitelka. Je vždy pozitivní, zábavná, starostlivá a opravdu pracovitá. Miluje lidi, děti a teenagery. Vytváří a vede intenzivní lekce angličtině a čestiny pro cizince plné zajímavých cvičení. Je nadšená učením a lidmi. Eliška je prostě úžasné, chytré a pozitivní věčné tornádo :)

Shaun 

Náš úžasný rodilý mluvčí, který s námi pracuje déle než rok. Každý má rád jeho britský smysl pro humor a učitelske zkušenosti s vice jak 17 zemi světa, díky nimž jsou lekce nezapomenutelné. Shaun je k dispozici pro malé skupiny a individuální lekce pro všechny, kteří by chtěli svou angličtinu posunout na další úroveň.

Gabriela

Gabriela je opravdu pečlivá učitelka, která vytváří profesionální plány lekcí se silným zaměřením na studenta. Miluje svou práci a je s ní opravdu zábava. Učí němčinu, angličtinu a češtinu pro cizince od začátečníků pro pokročilé studetny a skvěle vysvětlí všechna komplikovaná gramatická pravidla velmi jednoduchým způsobem. Bude tu vždy pro Vás a ráda Vám pomůže.