Kdo jsme - kontakt 

Alfa kurzy Český Krumlov

Vyšehrad 169, Nádražní Předměstí,  

2 patro sal 207 and 208
Telefon   +420 776 606 787
Email       info@anglickajazykovka.czAlfa kurzy Velešín

Galerie Jakub, vchod od kašny

Telefon    +420 776 606 787

Email         info@anglickajazykovka.cz

      Kontaktujte nás

Poznejte nás

Organizuji studentské výlety do nejpopulárnějších evropských destinací, jako Španělsko, Irsko, Anglie, Skotsko, Polsko a Portugalsko.

Provozuji online a prezenčni kurzy ve 2 jazycích a také studuji španělšinu.

Anna Maria 

Zakladatelka a CEO jazykové školy.

Učím polštinu pro cizince a angličtinu online po celém světě. Pomáhám ambiciózním studentům osvojit si jazykovou plynulost, přestěhovat se za prácí a připravit se na pohovory a zkoušky.

Posledních 20 let jsem vyučovala v Polsku,  Španělsku, Anglii a  České republice. Pro svou školu jsem vytvořila český, polský a anglický výukový systém. Máme tým úžasných lektorů.

Eliška 

Již mnoho let vášnivá učitelka. Je vždy pozitivní, zábavná, starostlivá a opravdu pracovitá. Miluje lidi, děti a teenagery. Vytváří a vede intenzivní lekce angličtiny a čestiny pro cizince plné zajímavých cvičení. Je nadšená učením a lidmi. Eliška je prostě úžasné, chytré a pozitivní věčné tornádo  :)

 

Shaun 

Náš úžasný anglický rodilý mluvčí, který s námi pracuje déle než dva roky. 

Každý má rád jeho britský smysl pro humor a učitelské zkušenosti z více jak 17 zemí světa, díky nimž jsou lekce nezapomenutelné. 

Shaun je k dispozici pro malé skupiny a individuální lekce pro všechny, kteří by chtěli svou angličtinu posunout na další úroveň.

 Gabriela 

Gabriela je opravdu pečlivá učitelka, která vytváří profesionální plány lekcí se silným zaměřením na studenta čestiny a angličtiny. 

Miluje svou práci a je s ní opravdu zábava. Učí angličtinu a češtinu pro cizince od začátečníků pro pokročilé studetny a skvěle vysvětlí všechna komplikovaná gramatická pravidla velmi jednoduchým způsobem

Bude tu vždy pro Vás a ráda Vám pomůže.

Maša


Jazyky jsou koníčkem, kterému se neustále věnuje. Ráda sdílí své znalosti a zkušenosti s ostatními. Je pozitivní a  zábavná :)

Pracuje se studenty angličtiny (začátečníci), češtiny pro cizince, ruštiny a ukrajinštiny 

(rodilá mluvčí).

 

Irina 

Je ruskou rodilou mluvčí. 

Je velmi trpělivá a nadšená k výuce jazyků. 

Seznámí vás s anglickým a ruským světem jiným způsobem, než na jaký jste byli dříve zvyklí. Děti ji milují a dospělí ocení klid a pohodové lekce, kde se cítí uvolněni a motivovaní.

Anna 

spisovatelka, scenáristka a lektorka polského jazyka pro cizince. Vede workshopy tvůrčího psaní a navrhuje kurzy psaní scénářů. Komička dokáže proměnit téměř každou situaci v žert. Během lekcí používá příklady ze života a improvizované scénky. Ani si nevšimnete, když s ní začnete volně žertovat polsky.

Lubka 

Lubka je profesionální, zkušená a opravdu přátelská lektorka německého jazyka, která dlouhodobě studovala a žila v německy hovořících krajinách

Ukáže vám cestu od úrovně začátečníka až po úroveň téměř rodilého mluvčího.