Kdo jsme - kontakt 

Alfa kurzy

Vyšehrad 169 Nádražní Předměstí,  

2 patro sal 207 and 208

381 01 Cesky Krumlov

Telefon
+420 776 606 787

Email
info@anglickajazykovka.cz

                      Kontaktujte nás

Poznejte nás

Organizuji studentské výlety do nejpopulárnějších evropských destinací, jako Španělsko, Irsko, Anglie, Skotsko a Polsko, Portugalsko.

Provozuji online a off- line kurzy ve 2 jazycích a také studuji španělšinu a ukraiňštinu.

Anna Maria (AJ+ native PJ)

Zakladatelka a CEO jazykové školy.

Učím polštinu pro cizince a angličtinu online po celém světě. Pomáhám ambiciózním studentům osvojit si jazykovou plynulost, přestěhovat se za prácí a připravit se na pohovory a zkoušky.

Posledních 20 let jsem vyučovala Polsku, Španělsku, Anglii a České republice. Pro svou školu jsem vytvořila český, polský a anglický výukový systém. Máme tým úžasných lektorů.


Eliška (native ČJ+ AJ)

Již mnoho let vášnivá učitelka. Je vždy pozitivní, zábavná, starostlivá a opravdu pracovitá. Miluje lidi, děti a teenagery. Vytváří a vede intenzivní lekce angličtiny a čestiny pro cizince plné zajímavých cvičení. Je nadšená učením a lidmi. Eliška je prostě úžasné, chytré a pozitivní věčné tornádo  :)

 

Shawn (Native AJ)

Náš úžasný anglický rodilý mluvčí, který s námi pracuje déle než dva roky. Každý má rád jeho britský smysl pro humor a učitelské zkušenosti z více jak 17 zemí světa, díky nimž jsou lekce nezapomenutelné. Shawn je k dispozici pro malé skupiny a individuální lekce pro všechny, kteří by chtěli svou angličtinu posunout na další úroveň.

  Gabriela (native ČJ+ AJ)

Gabriela je opravdu pečlivá učitelka, která vytváří profesionální plány lekcí se silným zaměřením na studenta. Miluje svou práci a je s ní opravdu zábava. Učí němčinu, angličtinu a češtinu pro cizince od začátečníků pro pokročilé studetny a skvěle vysvětlí všechna komplikovaná gramatická pravidla velmi jednoduchým způsobem. Bude tu vždy pro Vás a ráda Vám pomůže.

Irina (native RJ+ AJ)

Je ruskou rodilou mluvčí. Je velmi trpělivá a nadšená k výuce jazyků. Seznámí vás s anglickým a ruským světem jiným způsobem, na jaký jste byli dříve zvyklí. Děti ji milují a dospělí ocení klid a pohodové lekce, kde se cítí uvolněni a motivovaní.

Lubka (Native SK +NJ)

je profesionální a zkušená a opravdu přátelská lektorka, která vám ukáže cestu od úrovně pro začátečníky až po úroveň téměř nativní. Zkoušky, gramatika, konverzační kurzy - záleží jen na vás, co potřebujete, máme vše. Volejte na bezplatnou zkušební lekci a přátelský chat - vytvoříme vzdělávací program právě pro vás.