Příměstské tábory Česky Krumlov                            cena: 2.850kč  

pro minimalni počet 12 děti

Terminy:    6-10.07    a    20-24.07 Misto: Zubčice  
 

Na anglickém táboře se děti nebudou "drtit" gramatiku, slovíčka a jazyková pravidla. V našem zájmu je naopak vyplnit výuku všemožnými hrami, soutěžemi, poslechem anglicky zpívaných písní či anglickou konverzací o tématech, která jsou dětem blízká. Namísto teoretických pouček se soustředíme na ryze praktickou znalost, která umožní dětem vnímat jazyk a přirozeně ho používat. Na táboře bude dokonce i rodilý mluvčí. Nebude samozřejmě chybět koupání, výlety, jóga, diskotéky a další program plný zábavy a skvělé prázdninové atmosféry.

Tabor je pro děti od 5 do 14 let, pokud mate otazky napište nam :) 


Konverzace s rodilým mluvčím v angličtině (kurz)

Máte málo času a chcete udělat pořádný pokrok v angličtině? Potřebujete si flexibilně měnit časy lekcí? Díky našemu konceptu se snadno a rychle naučíte konverzovat v cizím jazyce. Lekce vedou převážně rodilí mluvčí, ale můžete se přihlásit i na lekce s českým lektorem

Letní kurzy s rodilým mluvčím od 25.06-22.08
1:1 lekce zaměřené na zvýšení úrovně mluvení porozumění a komunikace.
Limonáda, dobrá nálada a flexibilita.

 

Individuální kurzy německého jazyka na míru. 

Otestujeme Vaše znalosti a na základě výsledků a Vašich požadavků zajistíme studijní plán a další týden již může začít doučování v našich plně vybavených učebnách. Veškerou naši výuku je možné realizovat také online. Obvyklá lekce trvá 60 minut, ale pokud dáváte přednost 90 minutám či delším hodinám, tak Vám rádi vyjdeme vstříc. Kurzy jsou vždy individuální, nemusíte proto čekat na otevření kurzu do října a můžete začít hned. Délka kurzu a intenzita lekcí záleží na Vás, někdo si zvolí tzv. "rychlou pomoc" v podobě 5 lekcí, někomu vyhovují pravidelné pololetní či roční kurzy.