Individuální jazykové kurzy pro dospělé

Angličtina • Němčina • Ruština • Španělština • Ukrajinština • Polština • Čeština

Nejefektivnější způsob, jak se co nejrychleji naučit cizí jazyk, jsou individuální lekce s rodilým mluvčím. 

Pomáháme ambiciózním dospělým mluvit plynule, přemýšlet a získat sebevědomí při každodenním používání jazyka. Chcete-li získat lepší práci nebo samostatně cestovat - tento kurz je pro vás. Vaše pokroky budou rychlejší než u skupinové výuky.

Kurzy jsou zaměřené na zvýšení úrovně mluvení porozumění a komunikace. Získáte neuvěřitelnou důvěru v sebevyjádření, spoustu nových slov a budete volně komunikovat v jakékoli situaci ve vašem životě.

První setkani na zkoušku je vždy zdarma.

Individuální jazykový kurz: 

Angličtina • Němčina • Ruština • Španělština • Ukrajinština • Polština • Čeština


Náplň kurzu vytvoříme podle vašich potřeb. Zohledníme při tom jazykovou úroveň i vaše cíle - kurz se uzpůsobí vám.  Při výuce klademe důraz na konverzaci - více než 60 % lekce mluví student. Gramatiku si osvojíte přirozeně během výuky a v souvislostech. Lekce jsou vedeny prevazne rodilým mluvčím v cílovém jazyce. Přirozeně tak, jak jste se učili svůj rodný jazyk.

Učíme jazyky komplexně včetně kulturních odlišností dané země. Díky tomu budete připraveni na reálné situace.

 

Intenzivní příprava k maturitě 2023

Intenzivní a individuální příprava s týmem zkušených lektorů. Lektoři nejprve doplní základy z minulých let a procvičí problematickou látku. Studenti zpracovávají různé typy slohových prací, společně je rozebírají a analyzují nedostatky, které je třeba odstranit. Pak doplníte přípravu na maturitní zkoušky našimi maturitami nanečisto, které simulují autentický průběh reálné zkoušky, má Vaše dítě velkou šanci na úspěšné složení maturity. Máme 100 % úspěšných maturit a přijímaček díky našim aktivním lektorům.

Individuální online kurzy

zpřístupní výuku i těm, pro které by bylo osobní docházení do naší školy komplikované. Kurzy přes internet jsou snadné a mohou je využít lidé z České republiky i zahraničí. Naši lektoři mohou s Vámi hovořit tak, jako by seděli vedle Vás. Po každé lekci Vám na e-mail zašleme zprávu o probrané látce. Lekce online jsou dostupné kdekoliv v ČR i v zahraničí plus časová flexibilita (zejména místa a času) v pohodlí vašeho domova nebo kancelář, individuální přístup a úspora času a peněz za cestování na pobočku.

Kurzy pro seniory

Senioři se učí anglicky. A německý.

A baví je to. Kurzy pro seniory zpestřují už desátým rokem nabídku jazykového vzdělávání v nasí škole. Jsou zaměřeny na lidi po padesátce a tomu je přizpůsobena i náplň výuky. Studenti se neučí podle učebnice, ale luští křížovky a rébusy, skládají puzzle nebo hledají rozdíly mezi obrázky. Trénují paměť, vizuální vnímání a soustředění. Součástí lekcí je také četba a překlad článků zajímavých pro starší generaci a vybraných na míru konkrétní jazykové úrovni. K těm si pak losují otázky a procvičují mluvení. Lekce zpestřuje i promítání fotografií, které studenti pořídili na cestách. Nechybí ani písničky, ukázky z filmů nebo videorecepty.

Individuální jazykové kurzy pro maminky 

a tatínky s dětmi

Nově nabízíme individuální kurzy jazyka pro rodiče na mateřské dovolené. Utečte z každodenního shonu s miminkem a pojďte se s námi vzdělávat. Nemusíte si shánět hlídání pro miminko, jen ho vezměte s sebou.

Naše kurzy jsou pro všechny, kteří se chtějí cítit v jazyce sebevědomě, seznámit se s základní gramatikou, naučit se mluvit o obecných tématech, či přečíst jednoduchý text. Domluva na lekce je zcela individuální dle časových možností Vás, miminka ☺a Vašeho lektora.

Vyzkoušejte zkušební lekci zdarma.