Pomáháme ambiciózním dospělým mluvit plynule, přemýšlet a získat sebevědomí při každodenním používání jazyka. Chcete-li získat lepší práci nebo samostatně cestovat - tento kurz je pro vás. Vaše pokroky budou v tomto případě rychlejší než u skupinové výuky.

Individuální jazykové kurzy pro dospělé

kteri se chcou citit sebevědomě v práci anebo získat novou práci. Dospělí, kteří potřebují pomoc se základy, základní gramatikou, aby svobodně konverzovali.

Kurzy jsou zaměřené na zvýšení úrovně mluvení porozumění a komunikace. Získáte neuvěřitelnou důvěru v sebevyjádření, spoustu nových slov a budete volně komunikovat v jakékoli situaci ve vašem životě. 

První setkani na zkoušku je vždy zdarma.

Angličtina (Lektor- Velká Británie, Austrálie)
Ruština (Lektor- Rusko, Moldávie)
Ukrajinština (Lektor - Ukrajina)
Francouzština (Anglicko-francouzský lektor)
Polština (Lektor- Polsko)
Němčina (Lektor-Rakousko)
Čeština pro cizince (Česká lektorka mluvící německy, ukrajinsky a rusky)

Intenzivní příprava k maturitě 2022 z anglického jazyka

Intenzivní a individuální příprava s týmem zkušených lektorů. Lektoři nejprve doplní základy z minulých let a procvičí problematickou látku. Studenti zpracovávají různé typy slohových prací, společně je rozebírají a analyzují nedostatky, které je třeba odstranit. Pak doplníte přípravu na maturitní zkoušky našimi maturitami nanečisto, které simulují autentický průběh reálné zkoušky, má Vaše dítě velkou šanci na úspěšné složení maturity. Máme 100 % úspěšných maturit a přijímaček díky našim aktivním lektorům.

Individuální online kurzy 

zpřístupní výuku i těm, pro které by bylo osobní docházení do naší školy komplikované.

Kurzy přes internet jsou snadné a mohou je využít  lidé z České republiky i zahraničí.  Naši lektoři mohou s Vámi hovořit tak, jako by seděli vedle Vás. Po každé lekci Vám na  e-mail zašleme zprávu o průběhu lekce, probrané látce a hodnocení pokroků. Lekce online jsou dostupné kdekoliv v ČR i v zahraničí plus časová flexibilita (zejména místa a času) v pohodlí vašeho domova nebo kancelář, individuální přístup a úspora času a peněz za cestování na pobočku.

Kurzy pro seniory

Senioři se učí anglicky. A rusky. 

A baví je to. Kurzy pro seniory zpestřují už sedmým rokem nabídku jazykového vzdělávání v nasí škole. Jsou zaměřeny na lidi po padesátce a tomu je přizpůsobena i náplň výuky. Studenti se neučí podle učebnice, ale luští křížovky a rébusy, skládají puzzle nebo hledají rozdíly mezi obrázky. Trénují paměť, vizuální vnímání a soustředění. Součástí lekcí je také četba a překlad článků zajímavých pro starší generaci a vybraných na míru konkrétní jazykové úrovni. K těm si pak losují otázky a procvičují mluvení. Lekce zpestřuje i promítání fotografií, které studenti pořídili na cestách. Nechybí ani písničky, ukázky z filmů nebo videorecepty.

Individuální jazykové kurzy pro maminky a tatínky s dětmi

Nově nabízíme individuální kurzy jazyka pro rodiče na mateřské dovolené. Utečte z každodenního shonu s miminkem a pojďte se s námi vzdělávat. Nemusíte si shánět hlídání pro miminko, jen ho vezměte s sebou. Naše kurzy jsou pro všechny, kteří se chtějí cítit v jazyce sebevědomě, seznámit se s základní gramatikou, naučit se mluvit o obecných tématech, či přečíst jednoduchý text. Domluva na lekce je zcela individuální dle časových možností Vás a Vašeho lektora. Vyzkoušejte zkušební lekci zdarma a zažijete skvělou atmosféru v rodinné jazykové škole v Českém Krumlově.